Obavještenje o normalnom režimu rada na BLC-u

Poštovani,

Obavještavamo vas da BLC od ponedjeljka, 25.05.2020. godine počinje sa normalnim režimom rada.
Svi zaposleni, administrativno i nastavno osoblje, će od ponedjeljka raditi puno radno vrijeme.
Sve konsultacije i dežurstva će se održavati prema utvrđenom rasporedu koji je objavljen na sajtu BLC-a.

Proces rada će se organizovati u skladu sa instrukcijama JU Institut za javno zdravstvo Republike Srpske za sprečavanje pojave i širenje COVID-19 bolesti na radnom mjestu.

Svo nastavno i administrativno osoblje, studenti, kao i sve druge osobe, koje dolaze na BLC dužni su da nose zaštitne maske za lice i rukavice, te da poštuju propisane mjere rastojanja od najmanje dva metra među radnicima i studentima uz preduzimanje mjere dezinfekcije i pojačane lične higijene. Ograničen je broj osoba koji istovremeno mogu boraviti u prostorijama BLC-a i nije dozvoljeno bezrazložno zadržavanje u prostorijama i pravljenje dužih redova u zatvorenom prostoru. Kod organizovanja radnog procesa poštovaće se sve propisane mjere, s posebnim akcentom na broj izvršilaca u prostorijama BLC-a.

Nastava će se u akademskoj 2019/20. godini završiti online putem, a ispiti će biti organizovani prema predviđenim ispitnim rokovima, sa fizičkim prisustvom studenata u prostorijama BLC-a.

S poštovanjem,
Menadžment BLC-a