Infočas web dizajna na Tehnološkom fakultetu

Besplatan infočas povodom kursa web dizajna, održan je na Tehnološkom fakultetu ,,Univerziteta u Banja Luci”.

Ovaj info čas pružio je mogućnost zainteresovanim kanditatima, da se detaljno upoznaju sa planom i programom kao i mogućnostima koje mogu steći kroz upoznavanje sa novim tehnologijama.

Više o samim mogućnostima a također i iskustvima oko web sajta potencijalnim kandidatima je preočio i jedan od asistenata na Tehnološkom fakultetu sa smjera za grafičko inženjerstvo Bojan Janković koji će održavati kurs.

On objašnjava da je ovo prvi kurs koji se održava na Tehnološkom fakultetu pri čemu navodi veliku zahvalnost koju mu su mu omogućili mnogobrojni profesori kao i dekan na ove visokoškolske ustanove.

Veliko interesovanje da čuju šta će im ovaj kurs omogoćiti, pokazali su i potencijalni kandidati koji smatraju da je u ovom poslu, leži veliki potencijal.

Kurs web dizajna za zainteresovane kandidate održaće se u martu a organizovaće se ispred smjera za grafičko inženejrstvo.

6 − one =